Máte zájem o pronájem?

Napište nám zprávu prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve.

Poptávkový formulář

60 m2

Terasa

04 - max. počet osob

2 ložnice

2 dvojlůžko, 1 samostatná lůžka

Description

Apartmán č.2

Kouzelný je výhled na cestu, která vede do údolí Zeleného potoka a na Jelení louky. Obě lokality nabízejí návštěvníkům krásné výhledy, možnosti procházek, turistiku a relaxaci v přírodě.

Zelený potok je malebný horský potok, který protéká překrásným údolím. Jeho průzračná voda a okolní příroda tvoří dech beroucí obraz. Obklopují ho husté lesy a zelená luka, což dodává tomuto místu pohádkovou atmosféru. Jde o oblíbené místo pro pěší turistiku všech milovníků přírody, kteří sem přicházejí relaxovat.

Jelení louka je další významné místo v Krkonoších. Jde o rozlehlou louku, která se nachází ve výšce kolem 1 200 metrů nad mořem. Louka je známá svou pestrou a jedinečnou flórou a faunou. Během jarních a letních měsíců se zde objevují vzácné druhy květin a rostlin, které lákají mnoho botaniků a přírodovědců. Jelení louka je také místem, kde můžete často pozorovat srny, jeleny, kamzíky a další zvěř, která se zde pohybuje.

Přírodní scenérie, které můžete pozorovat z naší terasy, vás budou lákat k outdoorovým aktivitám, ať už jako pěší turisty, nebo si nasaďte cyklistické helmy a šlápněte do pedálů. V blízkosti naší chaty je několik turistických tras, které vám přijdou vhod v kterémkoli ročním období ať už pro turistický výšlap či v zimním období pro výlet na běžkách.

V dálce je vidět na sjezdovku Javor, která v zimě poskytne spoustu adrenalinu všem vyznavačům sjezdového lyžování.

Po dlouhých letních procházkách přijde vhod i relaxace u našeho venkovního bazénu, na který koukáte z našeho apartmánu. Ze strany pak máte výhled na soukromý vlek a na venkovní otevřenou terasu s posezením.

Za dobré viditelnosti uvidíte také chalupu na Jeleních loukách.

4 židle & stůl

Gauč

Lednička & mrazák

Mikrovlnná trouba

Myčka na nádobí

Nekuřácké prostředí

Plochá TV

Sklokeramická deska

Varná konvice

Vzduchová klimatizace

WIFI zdarma

Zvířata povolena