Máte zájem o pronájem?

Napište nám zprávu prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve.

Poptávkový formulář

60 m2

Terasa

04 - max. počet osob

2 ložnice

1 dvojlůžko, 2 samostatná lůžka

Description

Apartmán č.1

Kromě nového a stylového vybavení na vás v tomto apartmánu čeká nádherný výhled na cestu, která vás zavede do údolí Zeleného potoka.

Je to přímo oáza klidu a místo které očarovalo nejen turisty. Zelený potok je malý horský potok, který protéká západní částí Krkonošského národního parku a pramení v okolí Sněžky. Těšit se můžete na malebné kaňonovité údolí s kaskádami a vodopády. Okolní příroda je zde nádherná, plná horských luk, lesů a skalních útvarů. Je to vyhledávané místo pro relaxaci v klidné přírodní atmosféře. Výhled z našeho apartmánu vás bude zvát i k návštěvě Jelení louky, odkud je vidět.

Jde o rozsáhlou louku, která je pojmenována podle výskytu jelenů, kteří se zde často pasou, možná budete mít na ně štěstí i vy.

Pokud přijedete v zimních měsících, které jsou v této oblasti bohaté na sněhovou nadílku, bude vás pohled z okna nebo terasy lákat na sjezdovku Javor, v létě pak, pokud to počasí dovolí, propadnete touze osvěžit se v našem novém venkovním bazénu, na který budete koukat z okna našeho apartmánu.

 

4 židle & stůl

Gauč

Lednička & mrazák

Mikrovlnná trouba

Myčka na nádobí

Nekuřácké prostředí

Plochá TV

Sklokeramická deska

Varná konvice

Vzduchová klimatizace

WIFI zdarma

Zvířata povolena