Máte zájem o pronájem?

Napište nám zprávu prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve.

Poptávkový formulář

60 m2

Terasa

04 - max. počet osob

2 ložnice

2 dvojlůžko, 1 samostatná lůžka

Description

Apartmán č.3

Pokud si spíše než slunečních paprsků užíváte chladnějšího stínu lesa, toto je ten pravý apartmán pro vás. Má výhled do lesa, který je za chatou. Procházkou mezi majestátnými smrky můžete dojít klidem vznešených stromů až k úchvatnému místu, kterým je Zelený důl. Jde o dlouhé úzké údolí kolem Zeleného potoka, ve kterém byl dříve ledovec dlouhý asi 3,5 kilometru. V údolí se dříve těžilo dřevo a probíhala hornická činnost. Stezka, která je v blízkosti lesa, vás po krátkém čase zavede k unikátnímu místu v rámci celých Krkonoš. Jde o Čertovy schody. Jedná se o strmý a zároveň malebný úsek turistické stezky, vedoucí z Pece pod Sněžkou na Sněžku.

Čertovy schody jsou kamenné schody, které byly vybudovány v roce 1842. Název „Čertovy schody“ vznikl díky své strmé a náročné povaze, která připomínala údajné schody, po kterých měli chodit Čertovi. Celý úsek má kolem 500 schodů a stoupá velmi prudce. Velkou atrakcí tohoto místa jsou krásné výhledy na okolní krajinu, která se postupně rozvíjí s každým zdolaným schodem.

Z našeho apartmánu budete mít i krásný výhled na soukromý vlek a na venkovní otevřenou terasu s posezením. V dálce je vidět chalupa na Jeleních loukách, o kterých píšeme při pohledu z okna sousedního apartmánu.

 

4 židle & stůl

Gauč

Lednička & mrazák

Mikrovlnná trouba

Myčka na nádobí

Nekuřácké prostředí

Plochá TV

Sklokeramická deska

Varná konvice

Vzduchová klimatizace

WIFI zdarma

Zvířata povolena